ANDĚLSKÝ HOROSKOP aneb co vzkazují andělé jednotlivým znamenim na MĚSÍC LISTOPAD

BERANI – “Děti”
Tento měsíc byste měli dle vzkazu andělů najít v sobě “hluboko schované dítě “ a víc se radovat a užívat si života. Poslední dobou jste pro samé povinnosti zapomněli na to, jak je krásné se radovat z maličkostí a především , když je člověk veselý i uvnitř sebe , vše se báječně daří . Užívejte si zábavy , radosti a učte se být šťastni teď a tady .

BÝCI – “ Svoboda”
Konečně začněte vyjadřovat se svobodou své skutečné myšlenky a pocity . Přestaňte se snažit dělat se lepšími a hezčími, než ve skutečnosti jste ! Vždyť ti správní lidé Vás budou milovat právě proto , jací doopravdy jste. Možná se právě teď cítíte chyceni v pasti životních událostí . Touto kartou Vám ale andělé vzkazují , že jedinými žalářníky , které se kdy ve Vašem životě vyskytli, jste pouze Vy sami. Když příště začnete větu slovy “ musím”, tak zaražte … ! Poproste anděly ať Vám pomohou najít jinou cestu. Na Vaši prosbu čekají .

BLÍŽENCI – “ Božské vedení”
Věřte své intuici a jednejte podle ní ! Právě teď a celý nový měsíc budete vedeni shůry . Váš vnitřní hlas, Vaše vize , ten pocit , že zkrátka něco víte .. To vše se Vám snaží andělé říci a je velice důležité abyste tomuto vedení věřili a řídili se jim . Máte velké možnosti dojit pomocí tohoto vedení ke svým , již zapomenutým tužbám a splnit si sny ze svého dětství. Nezapomeňte , že komunikace s anděly je nezbytná !. Hodně štěstí.

RACI – “Sny”
Nyní se Vám prostřednictvím snů dostává důležitých sdělení . Věnujte jim pozornost ! Andělé k Vám právě touto cestou promlouvají . Někdy se možná budite s pocitem , že jste dostali ve spánku nějaký pokyn a ptáte se sami sebe proč si sny nepamatujete ? Poselství z Vašich snů se nikdy neztratí . Stávají se součástí Vašeho vědomí a ve správné chvíli si opět rozpomenete. Andělé přesně vědí, kdy Vám v rozpomínání pomoci.

LVI – “Archanděl Michael”
Vzkaz pro Vás od tohoto mocného archanděla.”Nyní Vám dodávám odvahu a pomáhám zbavit se následků strachu”. Michael je symbolem skutečné odvahy , která pramení z poznání , že pravá láska je jedinou existující silou. I když ve svém životě provádíte obtížné změny a setkáváte se s problémy , vězte, že jste v bezpečí a pod ochranou. Anděly neomezuje čas ani prostor a proto mohou být na více místech najednou.

PANNY – “Vyslyšená modlitba”
“Neboj se, milovaný, Tvé modlitby byly slyšeny a vyslyšeny. Takto k Vám mluví andělé. Někdy Vám to tak možná nepřipadá , protože čekáte na odpověď neboli nějaké znamení od andělů příliš dlouho . Ale uvědomte si , že například i spadlá kniha z poličky , spadlé pírko, které najdete .. To jsou znamení a vnuknutí , které Vám andělé právě touto cestou posílají . Je od Vás teď žádána mimořádná pozornost na vše co vidíte , cítíte , říkáte , vnímáte . Od lidi , v roli pozemských andělů se Vám dostane tento měsíc všeho, oč jste žádali.

VÁHY -“Studium”
Tento měsíc je čas Vašeho rozvoje. Andělé Vás vedou abyste si udělali na čtení , naslouchání a osobní rozvoj . Touto kartou andělé vzkazují , že momentálně prožíváte velmi významné období , kdy se máte seznámit s novými myšlenkami . Pokud máte pocit , že již je čas ukázat to co umíte , nespěchejte. Zatím se ještě učte a těšte se z procesu Vašeho růstu . Tak zní rada andělů.

ŠTÍŘI – “ Přátelství “
Právě teď začíná docházet k velkým změnám ve Vašich vztazích s přáteli . Je potřeba si uvědomit , že pravé přátelství je víc než cokoli jiného . Právě láska od opravdového přítele Vám velmi pomůže , když se zrovna necítíte nejlépe. A pokud o nějakého přítele přijdete , protože už si nemáte co předat , věřte, že andělé Vám pomohou k seznámení se s člověkem , který bude při Vás stát , když to bude nejvíc potřeba .

STŘELCI – “Odpuštění “
Zanechte hněvu , zloby a zášti.. Nemusíte zapomenout druhému člověku co Vám udělal , stačí když odpustíte . Andělé Vám touto kartou dávají najevo abyste přestali být podráždění a přestali dělat naschvály svému okolí … Vždyť ruku na srdce . I Vy dokážete ublížit ! Odpuštění jako takové znamená : “už nechci v sobě chovat bolest jako reakci na Tvé jednání “. Vaši andělé jsou připraveni pomoci zbavit Vás Vašeho neodpuštění. Musíte je však o to požádat a přiznat si, že možná velký podíl na tom špatném co se stalo , máte právě i Vy.

KOZOROZI – “Rovnováha”
Poslední dobou je Váš režim velice nevyvážený. Anděié vědí, že máte mnoho práce. Vše už trvá velmi dlouho . Nyní Vám opět budou pomáhat najít rovnováhu a vše rovnoměrně rozdělit. Práce – hra – vztahy – odpočinek . Tak to má být vše rozdělené. Jestliže máte pocit , že Vás Vaše povinnosti pohlcují , neváhejte a požádejte své anděly , ať Vám Vaše břemeno ulehčí . A nezapomeňte ! Závist , zloba , nenávist – jsou vlastnosti , které Vám právě mohou velmi znepříjemnit život a pomoc andělů nechat v nedohlednu .

VODNÁŘI – “Právě já”
Máte za sebou velmi těžké období . Celá situace se táhne již dlouho a Vy přemýšlíte o tom , proč zrovna Vy musíte stále řešit problémy lidí z Vaší rodiny a Vašeho okolí . Andělé vzkazují :
“ Začněte více myslet na sebe a pracovat na tom , abyste především Vy dokázali to, co si v životě přejete .” Stále někomu pomáhat a nevidět stejně žádný výsledek Vás může naprosto vyčerpat . Nejhorší je nevyžádaná pomoc . Vaši andělé však na to , až je o pomoc požádáte čekají. Tak s chutí do toho a auvidíte , jak se najednou začne dařit vše pro Váš prospěch !

RYBY – “ Anděl strážný”
Vaši andělé chtějí , abyste právě teď věděli , jak moc Vás milují. Láska Vašich andělů je opravdová . A zklamání a faleš , které jste teď okolo sebe měli víc, než je zdrávo Vám od andělů nikdy nehrozí. Nejste sami , jak se Vám může zdát. “ Jsme tady a nikdy jsme tě neopustili a nikdy Tě opustit ani nemůžeme. “
Zasloužíte si jejich pomoc ! Tak je požádejte .

Ilona Golovleva

AUTOR: Ilona Golovleva

FOTO: archiv Ilona Golovleva

Komentáře z facebooku