HOROSKOP pro jednotlivá znamení na PROSINEC z karet ilustrovaných obrazy Hyeronyma Bosche

HOROSKOP pro jednotlivá znamení na PROSINEC je tu. Tentokrát z karet ilustrovaných obrazy Hyeronyma Bosche – nizozemského malíře , který ve svých dílech poukazoval především na hříchy a morální úpadky lidstva – dost aktuální , když se dívám na ten svět kolem nás. Proto mně asi “skočily “ do ruky …

BERANI – KRÁLOVNA HOLÍ
Tento měsíc je potřeba především využít k nahlédnutí sami do sebe ! Uvědomte si, jaký kus v životě už jste urazili abyste mohli být tam kde jste .A jste tam kde opravdu chcete být…? Pokud ne , je vhodná doba už začít něco dělat . Tato karta také předurčuje ženu, kterou můžete tento měsíc potkat a která Vám bude oporou a rádcem .

BÝCI – ESO MEČÚ
Nápaditost , originalita , vysoká mentální úroveň. Stav mysli, která už nezná pochyb . To symbolizuje tato karta . Rozšířené vědomí a zmizení pochyb . Takže , tento měsíc se Býkům vše krásně urovná a vnitřní zmatek nenávratně zmizí .

BLÍŽENCI – 10 POHÁRÚ
Deset pohárů představuje spokojenost a naplnění v oblasti citové na vysoké úrovni . Tento měsíc se budou řešit vztahové věci a tato karta naznačuje , že především k Vaší velké spokojenosti . Ale víte jak to je, Vy “ rozlítaní” Blíženci ! Každý strůjcem svého štěstí …

RACI – ESO POHÁRÚ
Schopnost vyjadřovat své city a pocity navenek . To je význam této karty . Nastává čas Vaší “citové celistvosti “, víte naprosto přesně , co od života chcete a s kým a jak ho budete žit . Neměňte svoje plány! . Dobře “citově pečujte” o sebe a svoje milované a vše už bude brzy přesně dle Vašich představ .

LVI – RYTÍŘ MINCÍ
Tento měsíc ukážete své praktické dovednosti . Tato karta Vám dává najevo , že je čas zůročit co jste se naučili nebo
” sklidit , co jste vypěstovali” a díky tomu se výrazně zlepší a nadále bude zlepšovat Vaše finanční situace . Ale vše co děláte je vidět ! Takže nic neodbývejte , protože by se Vám to brzy vrátilo …

PANNY – DEVĚT MEČÚ
Přestaňte být na sebe přísní ! Sebekritika , sebetrýznění , sklon ponižovat se.. To je význam této karty. Tento měsíc je potřeba se zbavit tohoto špatného myšlení a začít mít opět rád sám sebe . Vždyť pouze pokud budete mít rádi sami sebe , začne se Vám opět dařit podle Vašich představ .

VÁHY – VISELEC
Osvobodit se od svého ega, začít přijímat vše s větší pokorou . To je jedna stránka , kterou symbolizuje tato karta . Nebo naopak , pokud se cítíte utlačováni, Vaše ego je naopak zašlapáváno, je třeba se
“ uzdravit “ a pevně vzít život do svých rukou . Tento měsíc je Vám v těchto oblastech nakloněn .

ŠTÍŘI – DVOJKA MEČÚ
Tento měsíc je ve znamení “ vnitřního míru” . Učiníte rozhodnutí , která Vám pomůžou projít vnitřní proměnou . Jen tak naleznete klid a smysl života. Odhoďte svoje ego , pokud jste už tak neučinili. Díky pokoře , která Vám často
chybí, můžete mít život jednodušší . Zamyslete se nad tím . Zatím je ještě čas. Ale! Všeho dočasu….

STŘELCI – DVOJKA HOLÍ
Vnitřní rovnováha , převaha , spojení sil . Perfektní rozvržení energie , uspokojení , které plyne z Vaši převahy . To je význam této karty. Pozor však na Vaši vlastnost chtít všem dominovat a být v převaze ! Tento měsíc máte velkou sílu a tudíž i možnost konečně srovnat svůj život a vykročit správným směrem . Jen trochu sklopte hlavu a naučte se ze svých chyb nevinit ostatní .

KOZOROZI – VELEKNĚŽKA
Intuice, nezávislost , sebedůvěra. Být sám sobě zdrojem . To je význam této karty. Nemusíte obětovat svoji sílu abyste byli jemní a naopak nemusíte se vzdávat své jemnosti , abyste byli silní … Tento měsíc Vám přinese VELKÝ růst Vašeho vědomi na všech úrovních bytí .

VODNÁŘI – KRÁLOVNA PENTAKLÚ
Tato karta naznačuje , že budete chtít tento měsíc přehodnotit vztahy s některými osobami . Je Vám nakloněna doba vydat se novými směry a jít za svým cílem bez ohledu na ostatní . Je čas abyste vyjadřili “sami sebe” .

RYBY – ŠEST PENTAKLÚ
Úspěch , dosažení cíle , seberealizace na vysoké úrovni . Jde o úspěch z Vašeho nitra , který se začne tento měsíc projevat navenek . Během tohoto měsíce dosáhnete zkrátka toho , po čem dlouhou dobu toužíte .

Ilona Golovleva

 

AUTOR: Ilona Golovleva

FOTO: archiv Ilona Golovleva

Komentáře z facebooku