ANDĚLSKÝ HOROSKOP NA ROK 2020

BERANI – “Nové začátky”
Přivítejte to nové , co vstupuje
do Vašeho života ! Noví lidé, příležitosti , nápady. Tak dlouho jste čekali. Prosím , zde to máte. A andělé drží nad Vámi ochranou ruku aby obavy , které máte z toho , že musíte čelit novým věcem a neznámým situacím se brzy rozplynuly. Přestaňte lpět na starých zvyklostech a otevřte se novým začátkům.

BÝCI – “ Požehnání “
Andělé Vám vzkazují , že právě nyní nad Vámi drží ochrannou ruku a jsou připraveni pomoci
i s mimořádnou situaci, kterou řešíte. Poproste je. Čekají
na to . Stojí při Vás více andělů , kteří Vám dávají porci lásky
a světla navíc . Někdy máte pocit , že Vás opustili… Právě touto kartou se Vám připomínají abyste si uvědomili , že Vás opustit ani nemohou . Dostává se skutečného požehnání a andělé Vás milují.

BLÍŽENCI – “ Rovnováha”
Poslední dobou je Váš režim velice nevyvážený . Andělé vědí , že máte mnoho práce. Nyní Vám budou pomáhat opět najít rovnováhu a vše rovnoměrně rozdělit. Práce – hra- vztahy – odpočinek . Tak to má být. Vše rozdělené . Jestliže máte pocit , že Vás vaše povinnosti pohlcují , neváhejte a požádejte své anděly , ať Vám vaše břemeno ulehčí .

RACI – “ Božské vedení”
Začnete naprosto věřit své intuici . Právě jejím prostřednictvím k Vám tento měsíc promlouvají andělé. Ten pocit , že určitou věc zkrátka víte , Vaše vize, vnitřní hlas-to vše se Vám snaží něco říci a je velice důležité abyste tomuto vedení věřili a řídili se jím. Jste vedeni shůry a to je to nejlepší , co jste si mohli přát.

LVI – “ Děti”
Tento měsíc byste měli dle vzkazu andělů najít v sobě “ hluboko schované dítě” a víc se radovat a užívat si života. Poslední dobou jste pro samé povinnosti zapomněli na to , jak je krásné se radovat z maličkostí a především, že když je člověk veselý i uvnitř sebe , vše se báječně daří. Užívejte si zábavy, radosti a učte se být šťastni teď a tady.

PANNY-“Studium”
Tento měsíc je čas Vašeho rozvoje . Andělé Vás vedou abyste si udělali čas na čtení , naslouchání a osobní rozvoj . Touto kartou andělé vzkazují ,
že momentálně prožíváte velmi významné období , kdy se máte seznámit s novými myšlenkami. Pokud máte pocit , že již je čas ukázat , to co umíte , nespěchejte. Zatím se ještě učte a těšte se z procesu Vašeho růstu. Tak zní rada andělů.

VÁHY – “Sny”
Nyní se Vám prostřednictvím snů dostává důležitých sdělení . Věnujte jim pozornost !. Andělé k Vám právě touto cestou promlouvají. Někdy se možná budíte s pocitem , že jste dostali ve spánku nějaký pokyn a ptáte se sami sebe , proč si sny nepamatujete ? Poselství  z Vašich snů se nikdy neztratí, stávají se součástí Vašeho vědomi a ve správné chvíli si opět rozpomenete. Andělé přesně vědí, kdy Vám v rozpominání pomoci .

ŠTÍŘI – “Archanděl Michael”
Vzkaz pro Vás od tohoto mocného archanděla. “ Nyní Vám dodávám odvahu a pomáhám zbavit se následků strachu “. Michael je symbolem skutečné odvahy , která pramení z poznání , že pravá láska je jedinou existující silou. I když ve svém životě provádíte obtížné změny a setkáváte
se s problémy, vězte, že jste v bezpečí a pod ochranou. Anděly neomezuje čas ani prostor, a proto mohou být na více místech najednou .

STŘELCI – “ Sebepřijetí”
Vaši andělé Vám vzkazují , abyste se zbavili negativního sebeposuzování a radovali se z toho, že jste. K sebezdokonalování dochází na základě pozitivního myšlení . Zabrzděte trochu . Naučte se být sami. Vy, co jste se to ještě nenaučili, brzy pochopíte , že právě občasná samota Vám pomůže si spoustu věci ujasnit . Vždyť jak Vás mají chápat ostatní , když nechápete sami sebe . Andělé jsou Vám nyní nápomocni a těší se , až je požádáte o pomoc .

KOZOROZI – “ Přátelství”
Buďte právě teď upřímní k sobě i k svým přátelům a važte si toho , jak uzdravujíci účinky má skutečné ! přátelství . Neměníte se jen uvnitř ale mění se i Váš vnější život . Mezi oblasti , které se mění , patří  i Vaše vztahy mezi přáteli, partnery a kamarády. S některými z nich přestáváte sdílet společné zájmy, nejsou Vám již tak blízcí. Změny v přátelství jsou přirozené, vyplývají z Vašeho myšlení a z Vašeho duchovního růstu. Andělé Vám pomáhají nyní v tom, abyste opět našli přátelé, kteří jsou s Vámi naladěni na stejné vlně.

VODNÁŘI – “ Odpuštění “
Nemusíte druhému člověku odpustit jeho skutek. Odpusťte jenom jemu, tak abyste měli klid. Zanechte hněvu a zášti. Jen tak se budete zase cítit uzdraveni. Andělé Vám touto kartou vzkazují abyste přestali být podráždění. I když se zlobite oprávněně, škodíte stejně jen sami sobě . Chovat bolest v srdci , jako reakci na špatný skutek od člověka, na kterém Vám tak záleželo nepřinese nic dobrého. Andělé Vám pomůžou se zbavit neodpuštění. Požádejte je o to!

RYBY – “Harmonie”
Přijmete s vděčnosti klid a pocit štěstí . Pokora, je to , co byste
se měli stále učit. Jen tak dojde v situacích, které Vás trápí
k obratu k lepšímu . Tato karta přichází jako znamení nové harmonie, jež Vám začíná svítat. A je pouze na Vás, jak rychle budou všechny situace vyřešeny. Andělé nabízí právě nyní pomocnou ruku. Pokud ji přijmete s láskou a pokorou, konflikty utichnou a vše bude tak, jak si přejete .

Ilona Golovleva – spisovatelka a esoterička 

 

AUTOR: Ilona Golovleva

FOTO: archiv Ilona Golovleva

Komentáře z facebooku