Přehlídky módní návrhářky Jany Kohoutové v Art Centrum Botič vám vezmou dech !

V pátek 14. února 2020 v unikátních prostorách Art Centrum Botič, proběhla již v pořadí druhá přehlídka,  pod názvem Valentýnská přehlídka, tvorby oděvní výtvarnice a módní návrhářky, Jany Kohoutové, která celou výstavu organizuje společně s Helenou Bendovou, ředitelkou a majitelkou Art Centrum Botič.

Helena Bendová a Jana Kohoutová 

Jana Kohoutová opět představila naprosto vyjímečné, snové modely, které pro tento slavnostní  den vytvořila.  Její modely se vyznačují ženskostí, elegancí i sex-appealem, a právě taková byla i její nejnovější kolekce. Barevné paletě dominovaly žlutá, modrá, květinové motivy, bílá, zelená, ale také zlatá barva a mandala motiv. Doslova božský styling pak dotvářely pásky a šperky. Šaty, které zvýrazňovaly dámskou siluetu, předvedla mimo jiné sama Helena Bendová, která si model okamžitě ponechala.

Helena Bendová, ředitelka a majitelka  Art Centrum Botič

Helena Bendová a Jana Kohoutová již v březnu tohoto roku budou pořádat další, pravidelnou měsíční  přehlídku a výstavu v rámci jejich nového projektu, který odstartoval a měl svou premiéru v  sobotu 18. ledna 2020. Tento jedinečný projekt v Art Centrum Botič  je určen pro všechny směry umění, ať to jsou šperkaři, malíři, návrháři, nebo  sochaři. Přesně tak tomu  bylo i na Valentýnské přehlídce a výstavě. Tentokrát  zde vystavovali výtvarníci Alexandra Hejlová, Daniela Soukupová, Vlasta Příbová, Veronika Janů, Martin Michálek a Kristýna Živorová.

Pokud patříte mezi módní nadšence, nenechte si ujít to nejlepší a nejluxusnější, ovšem zároveň dostupné každé ženě bez rozdílu, co svět módy Jany Kohoutové nabízí. Již v březnu se opět na Vás těší Helena Bendová a Jana Kohoutová v Art Centrum Botič.

 

 

Autor: Alexandra Hejlová

Foto: archiv Jana Kohoutová

 

 

Komentáře z facebooku