ANDĚLSKÝ HOROSKOP aneb co vzkazují andělé jednotlivým znamenim na MĚSÍC BŘEZEN

BERANI – OKOUZLENÍ
Už jste asi začali, ale pokud ne, zkuste se opět koukat na svět očima dítěte. Pamatujete, jak byl svět úžasný, když jste byli dětI ? Andělé Vás žádají, aby jste oprášili svůj smysl pro tajemno a zázračno ( protože Vy ho máte opravdu hodně !!) a rozpomněli se, že všude kolem Vás je zázračná síla. A díky ní a radosti, která z Vás bude opět vyzařovat bude vstupovat do života vše, co si přejete.

BÝCI – PŘÁTELSTVÍ
Právě teď začíná docházet k velkým změnám ve Vašich vztazích s přáteli. Je potřeba si uvědomit, že pravé přátelství je víc než cokoli jiného. Právě láska od opravdového přítele Vám velmi pomůže, když se zrovna necítíte nejlépe. A pokud o nějakého přítele přijdete, protože si už nemáte co předat, věřte, že andělé Vám pomohou k seznámení se s člověkem, který bude při Vás stát, když to bude nejvíc potřeba.

BLÍŽENCI – POŽEHNÁNÍ
Andělé Vám právě teď pomáhají. Žádejte je o pomoc, a když začne přicházet, přijměte ji.  Možná máte poslední dobou problémy, prosíte a nic nepřichází… Nezoufejte a věřte, že andělé při Vás stojí a dávají Vám porci lásky a světla navíc! Pouze Váš strach Vás zaslepuje a proto máte pocit, že Vás nikdo nechrání. Zdaleka tomu tak není! Tak hlavu vzhůru, pomoc je nablízku.

RAK – HARMONIE
V situaci, která Vás trápila se konflikt právě řeší. Štěstí si už zasloužíte, tak ho začněte s vděčností přijímat. Přestaňte považovat situaci za problém a dívejte se na svět více radostněji. Když si udržite takto „nadnesený úhel pohledu“, vše se řeší rychleji. Andělé Vám touto kartou vzkazují, že stojí při Vás a jsou nápomocni. Konflikty utichnou a objeví se čistá a nová pravda o všech a o všem .

LEV – NOVÁ LÁSKA
Ve Vašem milostném životě začíná nová kapitola. Ať už s partnerem stávajícím nebo zcela novým . Andělé Vám vzkazují, že si máte všímat nových lidí, objevujících se ve Vašem životě nebo změny chování Vašeho partnera. Více otevřete své srdce! Dokud tak neučiníte, láska, kterou tolik potřebujete, se k Vám bude těžko dostávat. Nastal čas nádherných změn k Vašemu nejvyššímu dobru a v partnerských vztazích opět naleznete pouze to krásné.

PANNY – DÚVĚRA
Důvěřujte si! Andělé jsou s Vámi a pomůžou rozptýlit obavy, které Vám brání v tom, aby jste se radovali ze života naplno. Andělé vědí, že jste v minulosti prožili zklamání. Přesto je třeba se stále držet víry! Tato karta zdůrazňuje význam sebedůvěry. Právě nyní je vhodná doba opět sebedůvěru získat a chyby, které jste v minulosti udělali, smazat. Život je krásný. A co bylo, to už stejně nevrátíme. Máte před sebou velmi šťastné období . To Vám vzkazují andělé.

VÁHY – HRAVOST
Andělé Vás nabádají k tomu, aby jste ve svém životě měli více radosti ! Radost je nezbytnost, nikoli luxus. Andělé vědí, že máte spoustu povinností a potřebujete nepřetržitý přísun času, peněz a dalších zdrojů. I když nemáte na „hraní si “ čas nebo finance, pamatujte, že právě hravost je skvělá investice. Když se radujete a smějete, jste uvolnění. A v tuto chvíli přichází více nápadů a energie. Tím se lépe napojíte k andělskému vedení. A andělé už se na Vás těší a jsou připraveni s pomocí rychleji uskutečnit Vaše přání .

ŠTÍŘI – ANDĚL STRÁŽNÝ
Andělé chtějí, abyste věděli jak moc Vás miluji . „Jsme tady. Nikdy jsme Tě neopustili a nikdy Tě ani opustit nemůžeme“! Zasloužíte si jejich pomoc a pozornost. Nikdy Vás nesoudí ani neopouštějí kvůli chybám, které děláte. Vše bude zase v pořádku a Váš život bude plný radosti. Jen nezapomínejte
s anděly komunikovat! Pouze to od Vás žádají.

STŘELCI – POMOCNÍCI
Neviditelní pomocníci … andělé, duchovní učitelé, kteří Vás milují, ochraňují a vedou. To je význam této karty. Nejste sami a jste v bezpečí. Jste součástí úžasného a mocného týmu dobrotivých bytostí! Jen je třeba častěji s nimi mluvit. Hovořte s nimi v duchu o všem a brzy spatříte důkazy jejich existence. Zakrátko Vás andělé povedou k tomu, aby jste i Vy pomáhali druhým.

KOZOROZI – PRAVDA A INTEGRITA
Jste vedeni k tomu, abyste byli více upřímní a pravdiví ve všem svém jednání a činech . „Opusťte všechno, jež neodráží Vaše nejvyšší záměry „. Když otevřete ruce a nemocnou situaci pustíte ze svého sevření může do ni opět vstoupit světlo. K zázrakům totiž dochází teprve vždy, když obtížnou situaci odevzdáme. Když se rozhodnete být k sobě pravdiví. Očekávejte zázrak. Andělé Vám chtějí právě teď být nápomocni.

VODNÁŘI – SNY
Nyní věnujte pozornost svým snům! Jejich prostřednictvím se k Vám bude dostávat důležité sdělení. Někdy se možná probouzíte s pocitem, že jste ve spánku cestovali nebo dostali nějaký pokyn. Sny se budou teď stávat součástí Vašeho života a proto je třeba se na ně zaměřit. Andělé Vám pomohou k tomu, aby se Vaše sny měnily v činy a byly vedeny pouze s moudrosti a láskou. Motivy, které se Vám budou opakovat jsou poselstvím, které se Vám snaží předat Vaše vyšší já a andělé.

RYBY – ODEVZDÁNÍ
Pusťte se všeho co Vás trápí! Všechno co odevzdáte bude právě teď nahrazeno něčím novým. Andělé Vám nyní pomáhají. Pokud situaci, která Vás trápí, svíráte ve svých rukou, není možnost jejího uzdravení. Prostřednictvím této karty Vás andělé žádají, abyste se nesnažili mít kontrolu nad tím, jak vše dopadne. Odpoutejte se a dovolte jim, ať Vám pomůžou. Andělé se na pomoc pro Vás již těší.

 

Ilona Golovleva

 

AUTOR: Ilona Golovleva

FOTO: archiv Ilona Golovleva

 

Komentáře z facebooku