Režisérka Eva Toulová tváří ekologické bioprodejny – Eva Toulová se stala ekokočkou !

Režisérka Eva Toulová je v jednom kole. V srpnu má hned dvě filmové premiéry, a to dokonce dva dny po sobě – romantické komedie Casting na lásku, kde také hraje a polohranného dokumentu Pěšky bez hranic. Kromě vrcholících příprav obou filmů, si stihla před odskočit i před objektiv a stát se tváří značky Ekichichi specializující se na přírodní kosmetiku.

 

Při svém povolání nemám čas studovat složení každého kosmetického výrobku. Často jde o takovou chemii, kterou bych musela hodiny rozklíčovávat. Velkou výhodou je, že Ekochichi to dělá za mě! Můžu být jistá, že ať vyberu cokoli, tak se jedná o produkty, které neškodí přírodě ani člověku, a které nebyly testovány na zvířatech.“ uvedla režisérka.

„Eshop Ekochichi.cz vznikl na základě lásce ke zvířatům a k přírodě a kosmetice. Tím padem k pravé nefalšované přírodní a bio kosmetice, která dokáže mít i přidanou hodnotu jako třeba účinek aromaterapie.“ uvádí Dominika Mihalová, zakladatelka a majitelka obchodu Ekochichi.

„Každý bychom měli pro planetu něco udělat a stačí začít i s malou věcí, která má větší smysl v konečném důsledku.“ myslí si režisérka. Zároveň dodává: „Na Ekochichi se mi líbí ještě osobní věc. Dominika miluje kočky, proto dostal e-shop název Ekochichi. Já sama mám doma kočičku Mňouka, kterou jsme zachránili vyhublou a nemocnou z ulice. Takže slogan – Můžete být kočka, ale co takhle být Ekochichi? – je přesně podle mého gusta.“

Foto: Cooperfilm

Komentáře z facebooku