Pleťová terapeutka Gabriela Soumarová radí – Chemické peelingy vyřeší více problémů než byste čekali!

Proč jsou peelingy tak důležité? Protože mohou vyřešit spousty problémů, které se klienti běžně snaží neúspěšně vyřešit pomocí mnohých produktů, ale přitom by stačila jemná a účinná exfoliace každý večer.

 

Příběh naší klientky:

Dobrý den, jmenuji se Andrea a chtěla bych se s Vámi podělit o to, jak mi správný exfoliant pomohl s mdlou pletí a občasnými zánětlivými procesy. Měla jsem doma spoustu produktů, jeden řešil stárnutí pleti, druhý zase zánětlivé procesy, které se mi vždy objevili před menstruací.

Na doporučení mé sestry jsem navštívila Institut Hilarion v Karlíně, kde mi pleťová terapeutka Gabriela pomohla sestavit a zefektivnit mou péči o pleť.

K mému překvapení se moje ,,domácí drogerie” zúžila z 20-ti produktů na pět, které jsou účinné. A mezi jeden z těch 5-ti produktům, které mi Gabriela doporučila patří exfoliant z kterého jsem byla naprosto nadšená! Konkrétně mluvím o produktu Daily Microfoliant. Používám ho každý den potom co odlíčím make-up přípravkem Tri-Phase Cleanser. Velice jemně mi obrousí pleť, ale zároveň mě nevysušuje a ani nedráždí. Gabriela mi vysvětlila, jak produkt funguje. Znělo to moc lákavě, ale opravdu jsem se přesvědčila až na své vlastní kůži.

Můj první dojem z tohoto produktu byl takový, že jsem až nevěřila svým očím, jak byla moje pleť najednou rozzářená. Jako další skvělé plus bylo, že když jsem exfoliantem (Daily Microfoliant) odstranila odumřelé buňky, všimla jsem si, že se mi přestali tvořit zánětlivé procesy.

Když jsem řekla mé terapeutce, že se mi už netvoří pupínky odpověděla mi, že to byl právě záměr tohoto produktu, proto mi nepředepsala cílené sérum na akné, které jsem myslela že potřebuji. Jsem ráda že jsem našla opravdové odborníky v péči o pleť. Moje pleť je krásná zářivá a bez pupínků. A moje koupelna už nepřipomíná nekonečně dlouhé regály v drogerii 😀

Andrea O. 35 let.

Doplňující slova terapeutky Gabriely:

Denní jemná exfoliace – tedy velice jemné obroušení kůže slouží k tomu, aby se odstranili odumřelé buňky, a účinné látky následné péče se vůbec dostali tam kam mají. Do hloubky pleti. Jinak se děje to, že klienti často používají drahé produkty, a stěžují si, že nefungují. To může být zapříčiněno tím, že ulpí na povrchu a vůbec se nedostanou tam, kam mají. Což je veliká škoda. Proto doporučujeme, konzultujte svou denní rutinu péče o pleť s odborníkem.

Chemické peelingy se kterými pracuje pouze terapeut, protože jsou určené na pouze k profesionálnímu použití.

Chemické peelingy slouží k hloubkové exfoliaci pleti. Profesionální chemický peeling nemůžete používat doma. Salónní chemický peeling je mnohem silnější, proto s ním může pracovat pouze certifikovaný terapeut, jelikož kyseliny, které se při tomto peelu používají jsou vysoce koncentrované. Dokážou odstranit i pigmentaci pleti. Ať už je způsobená sluncem nebo hormonální nerovnováhu.

Chemický peeling nám dokáže účinně vyřešit teké akné.

Na každý problém pletí se míchají odlišné kyseliny. Pokud byste měli zájem o tuto proceduru, můžete se objednat do Hilarionu na ošetření které nese název ProPower Peel 30 nebo 60.

Máme pro Vás akci do konce měsíce listopadu 2020. Objednejte se na konzultaci on-line zdarma k naší pleťové terapeutce Gabriele na čísle  702 072 202. Jako dárek pro Vás získáte na předepsané produkty značky Dermalogica slevu 15% (slevový kód je „BF20“).

 

DOMÁCÍ PEČE

Jak si můžete doma sami udělat kůru a silný peeling zároveň v době, kdy se nemůžete dostavit do salonu. Seznamte se: RAPID REVEAL PEEL.

Proč rapid reveal peel

Nastartuje obnovu buněk pokožky, čímž dosáhnete viditelného rozzáření pleti.

Maximálně účinný exfoliant, který přináší výrazné výsledky bez narušení zdraví pleti, či dramatického hojení pleti – typického u odborných produktů.

Přínosy
 • Nastartuje výměnu a obnovu buněk, pro svěží a pevnější vzhled pleti.
 • Pomáhá snižovat výskyt jemných linek a vrásek.
 • Pomáhá sjednotit tón pleti.
 • Rozjasňuje a rozzáří pleť.

Klíčové složky
 • Jedinečné složení fytoaktivních alfa-hydroxykyselin a kyseliny mléčné odstraňuje odumřelé buňky a stimuluje obnovu buněk, aniž by docházelo k dehydrataci pleti.
 • Výtažek z australského kaviárového citrusu pleť vyhlazuje a rozjasňuje ji.
 • Kyselina fytová z rýžových otrub zvyšuje výměnu buněk a zároveň rozjasňuje pleť.
 • Fermentované rostlinné enzymy pomáhájí provést exfoliaci a urychlit výměnu buněk.

 

Volitelná startovací fáze

Startovací fáze se doporučuje pro ty, kteří chtějí dosáhnout zrychlených výsledků. Doporučujeme pro to začít tak, že budete po dobu 3 dnů užívat každý den jednu tubu tohoto přípravku. Po uplynutí tří dnů přejděte k aplikaci jedné tuby Rapid Reveal Peel za týden.

Týdenní péče je ideální pro udržení nejlepších výsledků. Aplikujte jednu tubu za týden.

Aplikace
 1. Otočením odlomte uzávěr a naneste produkt do dlaní.
 2. Jemně vmasírujte konečky prstů na obličej, krk a dekolt krouživými pohyby. Vyhněte se oblasti očí. Nechte působit 3-7 minut v závislosti na citlivosti vaší pokožky. Můžete pociťovat jemné mravenčení anebo zahřívání.
 3. Důkladně opláchněte studenou vodou nebo setřete studeným navlhčeným ručníkem. Doporučuje se aplikovat ve večerních hodinách.

I když je peel doporučován zejména pro zmírnění příznaků stárnoucí pokožky, přináší i další výhody. Může pomoci zvýšit efektivitu noční péče o pleť tím, že odstraní odumřelé buňky, které by jinak mohly bránit vstřebání přípravku do pleti. Pravidelné používání peelu dokáže také rozjasnit a sjednotit její tón (za předpokladu, že denně používáte ochranu před slunečním zářením) a vyčistit ucpané póry, což pomáhá v boji proti akné a příznakům zanícené pleti.

Doporučujeme používat ideálně na večer.

 

Více o našich akcích a terapuetech se doszvíte na www.hilarion.cz

Sledujte náš Instagram #hilarion_podologicky_institut a Facebook

Autor: Gabriela Soumarová

Foto: archiv – HILARION – PODOLOGICKÝ INSTITUT, Ing. Petra Kliková

Komentáře z facebooku