Pleťová terapeutka Gabriela Soumarová radí – Pigmentové skvrny

Jak se zbavit již vzniklých pigmentových skvrn? A jak můžete zastavit ztmavovaní již vzniklých pigmentací?

Rozhodla jsem se že Vám poradím jak lze pigmentové skvrny řešit.

Prevence: Je důležité používat krém s faktorem a to minimálně faktor 30. Ochrana SPF by měla být součástí Vaší denní rutiny. Pokud ale už máme vzniklé pigmentace je nutné používat faktor 50. Doporučuji jej používat 2-3 denně. Tím, že budete používat krémy s vysokým SPF zastavíte proces tmavnutí již vzniklých pigmentací.

Postup zbavení se pigmentací: Pokud si zakoupíte sérum s kyselinou kojovou, které je skvělé na bělení pigmentací je to určitě správný, krok ale je nutno říci že i velmi účinné koncentráty nedokážou pigmentace zcela odstranit. Pro dosažení odstranění pigmentací je potřeba dostat se hloub do kůže. Tohoto lze docílit díky technologii ošetření za pomoci Dermapen 4. Dermapen 4 je nejvýkonnější přístroj na mikrojehličkování. Za pomoci 16-ti mikro jehel, jsme schopní pigmentace skvěle sjednotit. Je ale velmi důležité, aby přístroj na mikrojehličkování měl nastavitelnou hloubku vpichu. Tak aby se přesně dostal do vrstvy kůže, kde je shluk melaninu = pigmentová skvrna.

Nejedná se však o nějaký velký zákrok. Při mikrojehličkování se nepoužívá anestezie ani jiné tlumící prostředky. Při ošetření, ucítíte mírnou bolest, která se podobá škrábnutí. Díky vědeckým studiím bylo zjištěno, že v případě, kdy se používá anestezie je snížen efekt ošetření.

Mezi další důležité faktory, patří jaké koncentráty jsou do kůže vpichovány. My v Hilarion institutu používáme zásadně koncentráty od značky Dermaceuticals, které jsou prokazatelně nejúčinnější koncentráty, jež Vám pomohou se zbavit pigmentových skvrn.

Celé ošetření probíhá ve sterilním prostředí, bezpečné ošetření je pro nás prioritou.

Objednejte se k nám na Dermo konzultaci a náš pleťový terapeut Vám přesně diagnostikuje léčbu. Při konzultaci se dozvíte, kolik ošetření by Vaše pleť potřebovala a jaké produkty máte používat na domácí péči tak, aby jste dosáhli co největšího možného výsledku.

Autor: Gabriela Soumarová

Foto: archiv – HILARION – PODOLOGICKÝ INSTITUT, Ing. Petra Kliková

Komentáře z facebooku