Režisérka Eva Toulová začala hořet

Dotočná aneb večírek v rámci dotočení filmu, se mohl stát osudným režisérce Evě Toulové. Celý štáb filmu Pěšky bez hranic, který režisérka právě dotočila, si objednal drink B52, který se podává hořící. Režisérka se bohužel nešikovně nahnula a vzplály jí její dlouhé zrzavé vlasy.

„Nahnula jsem se a jen jsem cítila, jak mi začaly vlasy hořet. Všude byl děsivý čmoud a teplo. Navíc to bylo ironické v tom, že jsme předešlou hospodu museli opustit po návštěvě hasičů a vyhořelých pojistkách.“ uvedla režisérka.

Hořící režisérku nakonec zachránila fotografka filmu a lektorka angličtiny Ilona Kratochvílová, která začala vlasy pohotově hasit.

„Bylo to opravdu hodně blízko obličeje a sama se divím, že mi nic není. Čmoud se rozléhal celou hospodou a v minutě přiběhnul číšník s tím, co se děje. Ilonce moc děkuju, protože to mohlo dopadnout opravdu špatně.“ zmínila Eva Toulová. „Aspoň nikdo nemůže říct, že nejsem zapálená režisérka.“ vtipkuje.

Naštěstí tedy všechno dobře dopadlo a polohranný snímek, který se zapíjel bude mít premiéru 22. srpna na Velehradě a bude vyprávět o příběhu moderního poutnictví. O dva dny později má premiéru režisérčin další film – romantická komedie Casting na lásku.

Autor: Alexandra Hejlová, Cooperfilm

Foto: Cooperfilm

 

 

Komentáře z facebooku