Lázně Fénix – místo na ozdravení těla i mysli

Lázně Fénix jsou pulzujícím srdcem lázeňství, kam se sjíždějí lidé z celé české republiky za odpočinkem, posílením zdraví a úlevou od stresu nebo civilizačních chorob. Vysoce odborný personál a dlouholeté zkušenosti jsou nejlepší zárukou kvalitní rehabilitační péče. Jejím cílem je zlepšení fyzického i psychického stavu klientů a snížení rizikových faktorů zákazníků s chronickým onemocněním.

Ředitelka lázní, Marta Šuba

Městské ambulantní lázně poskytují širokou škálu služeb týkajících se péče o tělo, a to ve smyslu manuálních i speciálních přístrojových masáží a dalších procedur zaměřených na úlevu od bolestí, krásu, hubnutí i relaxaci. Jejich specialitou jsou ovšem kombinované balíčky služeb, které jsou ověřenou letitou praxí doporučovány z důvodu komplexnosti a prokazatelně příznivějšího účinku na lidský organismus.

Ambasadorka lázní, výtvarnice Alexandra Hejlová a ředitelka lázní Marta Šuba

PRO KOHO JSOU VHODNÉ LÁZNĚ FÉNIX?

Přijdou si zde na své opravdu všichni. Lidé pokročilého věku přichází, aby si ulevili od chronických bolestí a zrelaxovali své tělo. Dále pak lidé středního věku, kteří zde řeší problémy spojené s neprůchozí lymfou, nadváhou, potřebují své tělo ozdravit, získat zpět ztracenou energii nebo omladit pleť (nejen dámy!). Výjimkou nejsou ani mladší lidé, kteří tráví hodně času u počítače nebo jiné stagnující polohy a trpí proto bolestmi zad, kloubů i hlavy, žijí ve stresu a potřebují si odpočinout. Každý je vítán!

„Přijďte včas a včas znamená předejít operacím a lékům“

Lázně Fénix

Mezibranská 1367/21

110 00 Nové Město


Telefon: +420 774 027 580

1. patro – zvonek Lázně Fénix

(Lázně Praha Václavské Náměstí)​

https://www.laznefenix.cz/shop

Foto: Jana Tesaříková

 

Komentáře z facebooku