Říkej si tu řeč

Právě vychází nová kniha pro ty, co chtějí být úspěšní v různých oborech společnosti a chtějí správně používat svoji řeč.
Kniha se jmenuje „Říkej si tu řeč“. Bude k dostání u všech dobrých knihkupců, nebo přímo v Nakladatelství PRAGOLINE – Jindřich Kraus.
Cena knihy je 149,- Kč a můžete si ji objednat na jk.artstar@volny.cz nebo na telefonním čísle +420 602 255 561. Po uhrazení na účet nakladatelství, dodání bez dobírky, pouze zaplatíte cenu poštovného a balného 65Kč!

Anotace

Kniha “Říkej si tu řeč“ je souhrnem hlasových cvičení a návodů, vhodných pro budoucí herce, moderátory, zpěváky, ale i pro všechny, kteří chtějí správně mluvit českou řečí a chtějí ji také správně vyslovovat.
U některých jedinců by se mohla jejich pomocí včas diagnostikovat vada řeči, opakovaná cvičení také mohou pomoci v jejím odstraňování.
Jazykolamy jsou úžasnou kapitolou, která pobaví všechny generace a můžou se tak stát nepostradatelným pomocníkem při školní a odborné výchově nebo soukromé výuce dětí i mladých talentů. Tato publikace vás bude provázet po celý život. Autor, díky těmto hlasovým cvičením a návodům zvládl napravit pár mírných vad řeči, a stal se profesionálním zpěvákem a moderátorem. Texty jsou vybrány z písní a říkadel Karla Jaromíra Erbena, z poezie Vítězslava Nezvala, Christiana Morgensterna a Williama Shakespeara. Ostatní texty jsou čerpány z lidové tvorby a z literatury autora. Přejeme všem čtenářům mnoho zábavných a příjemných chvil s touto knihou a s její pomocí k získání velkého obdivu a úspěchu u ostatních.

Kniha vydaná Nakladatelstvím Jindřich Kraus – Pragolinewww.jindrichkraus.cz Kniha je k dostání u všech knihkupců

Foto: Nakladatelství Pragoline – Jindřich Kraus

 

Komentáře z facebooku