Úspěšný zpěvák Harry Styles: Začínal ve One Direction, teď září jako sólista!

Nadaný zpěvák Harry Stylesovi už jako teenager dobyl svět. Jeho kariéra začala v šestnácti letech, ve velmi známé americké soutěži X Factor, kde ho porotci dali dohromady s dalšími čtyřmi soutěžícími – Niallem Horanem, Liamem Paynem, Louisem Tomlinsonem a Zaynem Malikem. Takto vznikla nejznámější skupina své doby – One Direction.

Fanynky po nich šílely a koncerty byly vždy vyprodány. Těchto pět kluků zažilo v teenagerském věku to, po čem touží většina mladých. Slávu a davy fanoušků. Skupina existovala od roku 2010 a rozpadla se v roce 2015 pár měsíců poté, co ji opustil jeden ze členů – Zayn Malik. Od té doby jsou všichni na sólové dráze a velmi se jim daří. V dubnu 2020 se však začalo spekulovat o návratu známé skupiny, když všichni členové začali sledovat právě Zayna Malika na Twitteru. Nebo když Niall Horan v „Late late show Jamese Cordena“ v detektoru lži prozradil, že věří, že se One Direction vrátí.

Styles vydal v dubnu 2017 svůj první singl s názvem „Sign of the Times“ a v květnu téhož roku své debutové album. V prosinci 2019 vydal své druhé album, které nese název „Fine line“. Harry však není jen světový zpěvák, ale i herec. V roce 2017 si zahrál ve filmu Dunkerk jednu z hlavních rolí.

Narodil se 1. února 1994 ve Velké Británii. Už od mala rád zpíval, vyrůstal na skupině Beatles a nejvíce ho v jeho kariéře ovlivnil Elvis Presley. Jako malý ale být zpěvákem vůbec nechtěl. Než se přihlásil do X Factoru, chtěl být advokátem.

Je o něm známé, že velmi miluje chodit nahý, dokonce i řekl větu: „Svléknout se do naha je báječné. Zbožňuju ten pocit svobody.“ Taky se netají tím, že je to velký romantik a zbožňuje romantické filmy – mezi jeho nejoblíbenější filmy patří: Láska nebeská, Titanik a Zápisník jedné lásky. Miluje sport a když má čas, rád si zahraje tenis, nebo badminton. Jeho nejoblíbenějším zvířetem jsou želvy. Když ještě studoval, měl přezdívku „Hazza“ a jeho kamarád Louis Tomlinson mu tak říká dodnes. Jeho největším strachem jsou hadi, trpí tzv. ophidiofóbií. Nebojí se říci, že podporuje LGBT komunitu, jedné fanynce dokonce na svém koncertě i pomohl s coming outem rodičům. Někteří fanoušci jeho podporování LGBT komunity brali až moc vážně a při „éře“ One Direction ho dávali dohromady právě s Louisem Tomlinsonem. Ani jeden z nich se k tomu však nikdy nevyjádřil. V tuto chvíli je Harry single. V minulosti však chodil s o čtrnáct let starší moderátorkou Caroline Flack, či se zpěvačkou Taylor Swift.

Autor: Ester Kalinová, studentka Mezinárodní konzervatoře Praha, obor média

Foto: Facebook H. Stylese

Komentáře z facebooku