Denis Tureček: Mistr etikety, elegance a milovník umění

Jakmile se ocitnete v přítomnosti Denise Turečka, okamžitě máte pocit, že jste se přenesli do jiného století. Každá žena se vedle něho musí zákonitě cítit jako dáma. ARTSTAR V.I.P.  mělo to štěstí a s panem Turečkem se potkali na benefiční akci Prosecco Gala n.5, která se konala 22. června ve Werichově vile, kde stál Denis Tureček za celou organizací této výjimečné akce.

Denis Tureček na benefiční akci Prosecco Gala n.5, která se konala 22. června ve Werichově vile

Denis Tureček, narozený v roce 1990, patří do generace mileniálů. Vystudoval gymnázium v Hodoníně a od střední školy byl aktivní v rozvoji společnosti. Účastnil se mnoha studentských summitů a stál u zrodu České středoškolské unie. Pracoval v různorodém prostředí, od krupiéra až po krejčovství, a nyní se věnuje školení etikety, prvního dojmu a efektivní komunikace. Je otec dvou dětí a jeho vlastní zdravotní stav ho inspiroval k tomu, aby pomáhal ostatním a zlepšoval společnost kolem sebe.

Denis má bohaté zkušenosti v oblasti školení a tréninku. Jeho kurzy navštěvují lidé všech věkových kategorií, od školáků po manažery. Spolupracuje s různými organizacemi a nadačními fondy, které mají významný společenský dopad. Jeho vášeň pro umění a kulturu jej přivedla k tomu, aby byl pravidelným hostem předních českých kulturních institucí. Kromě školení také píše knihu o savoir-vivre a umění žít.

Denis věří, že každý z nás může přispět k lepšímu světu. Obdivuje příběhy jednotlivců a nešetří superlativy, kdy o ostatních říká, že jsou boží. Jeho hodnoty jsou postaveny na respektu, úctě a vůli pomáhat ostatním. „Peníze jsou pouze jeden ze zdrojů, kterými se dá dělat svět lepší. Důležité je pouze to, zda chcete a můžete.“ říká Denis. Do budoucna plánuje pokračovat v organizování benefičních akcí a inspirovat ostatní k dobročinnosti. Jeho vize zahrnuje budování silné komunity lidí, kteří sdílí stejné hodnoty a pomáhají formovat filantropii u každého. Řídí se heslem „Usměj se, sluší Ti to.“

Na benefičním večeru, Prosecco Gala n.5,  Denis Tureček oznámil nadcházející filantropickou událost „Přidej se k nám“, která se bude konat 5. prosince 2026. Velkolepá událost v O2 Areně, pod taktovkou Michala Davida a za účasti předních českých kapel, sólových umělců a filharmoniků má ambici vybrat rekordní částku z jednodenní charitativní akce v ČR. Vybrané prostředky budou rozděleny mezi deset nadací, které se zaměřují na zlepšení života těch, ke kterým byl osud nepříznivý.

Denis Tureček, Michal David, Alexandra Hejlová

Klára Davidová, Denis Tureček, Alexandra Hejlová na benefiční akci Prosecco Gala n.5, která se konala 22. června ve Werichově vile

AH

Foto: Renata Botošová, Adrian Breitfeld

Komentáře z facebooku