Herec, zpěvák a moderátor oslavil v uplynulých dnech své narozeniny. A jak už to u lidí, kteří žijí uměním, bývá, oslava se nesla ve znamení přátelských setkání, smíchu a příjemné atmosféry.
Narozeninové setkání proběhlo v Divadle Bez Hranic, kde se sešla řada kolegů, přátel i lidí z kulturního prostředí. Nechyběly společné fotografie, vzpomínky na divadelní i televizní projekty a především dobrá nálada, která provázela celý večer.
Ve společnosti lidí, kteří k sobě patří
Petr H.Batěk patří k umělcům, kteří si během své kariéry získali nejen diváky, ale také mnoho přátel mezi kolegy. Není proto překvapením, že narozeniny oslavil právě ve společnosti lidí, se kterými ho pojí společná práce i dlouholetá přátelství.
Přítomní hosté se shodli na tom, že Petr je člověk s obrovskou energií, smyslem pro humor a schopností vytvářet kolem sebe příjemnou atmosféru. Právě proto patří k oblíbeným osobnostem nejen na jevišti a před kamerou, ale i v soukromém životě.
Nové projekty už klepou na dveře
Ani během narozeninových oslav však nezůstala stranou práce. Petr H. Batěk totiž aktuálně připravuje svůj vlastní projekt – novou talk show, o které zatím nechce prozradit příliš detailů. Již nyní je ale jasné, že se fanoušci mají na co těšit.
Vedle toho ho čekají další natáčecí dny a nové pracovní výzvy. Diváci jej navíc v nejbližší době uvidí také ve čtvrtém dílu seriálu Inspekce.

Narozeniny jako začátek další úspěšné kapitoly
Oslava narozenin tak nebyla jen příležitostí k setkání s přáteli, ale také symbolickým vstupem do dalšího roku plného práce, nových projektů a tvůrčích plánů.
Redakce ARTSTAR V.I.P. přeje Petru H. Baťkovi především pevné zdraví, mnoho radosti, inspirace a dalších úspěchů na divadelních prknech, před kamerou i za moderátorským mikrofonem.
Foto: archiv Petr H. Batěk

Komentáře z facebooku