Anička Slováčková nezahálí: Nejprve koncert, pak hned natáčení klipu!

Anička Slováčková nezahálí! Ač – jak je již dávno známo, podstupuje náročnou léčbu závažného onemocnění, energie má na rozdávání. Nejprve se svou kapelou Aura odehrála ve vyprodaném Divadle Semafor koncert, kam jí přišla podpořit rodina, s bratrem Felixem Slováčkem jr. si dokonce zazpívala a dorazil i kamarád a kolega Milan Peroutka. Hned pak se vrhla do natáčení nového klipu.

„Je to klip k singlu „Nepopsaná“. A s kapelou jsme na písničce spolupracovali se zpěvačkou a písničkářkou Patricií Fuxovou, která se podílí jak na textu, tak na hudbě.

S Patricií jsme společně pracovali již na singlu, který máme v plánu vydat před létem v následujícím roce a jelikož mě práce s ní baví a mám ráda její písničky, rozhodly jsme se společně dotáhnout do konce i píseň Nepopsaná,“ svěřila se Slováčková, která jinak točí Ordinaci v růžové zahradě, koncertuje s Milanem Peroutkou a jak přiznala – nemá čas přemýšlet o hloupostech.

Nová písnička je i klip jsou o lásce, ale ne jen té partnerské. „Je o lásce k životu, rodině, přátel, partnerovi… každý si pod tím může najít to své,“ prozradila Slováčková, pro kterou je práce nejlepším lékem na všechno.

Celkové produkce písničky se ujal Igor Ochlepovský. „Když jsem poprvé slyšela demo, které Igor vytvořil společně s novým textem, který jsme s Patricií řešily, byla jsem naprosto dojatá. Vystihlo to přesně to všechno, co teď v tyhle chvíle prožívám a pokaždé, když píseň slyším, jsem strašně šťastná, jak tahle spolupráce zafungovala,“ prozradila Slováčková.

Videoklip k písni ´Nepopsaná´ natáčelo duo Czech Vibes.  Chtěla, aby píseň zachytila ženské citlivé oko a je přesvědčena, že to byla znovu správná volba.

„Po dlouhé době jsem u tohoto singlu a videoklipu byla o všem stoprocentně přesvědčená a vše šlo tak nějak samo od sebe. Vlastně i když jsme se poprvé sešly s Bárou Šůstkovou, která klipu psala scénář a dělala režii, tak jsme měly prakticky skoro stejnou vidinu videoklipu. Nemůžu se dočkat, až bude klip i písnička venku. Myslím, že i vydaní před Vánocemi je ta správná doba pro tenhle song. Sice se v něm nezpívá o jmelí, rolničkách a dárcích, ale o čisté lásce a o té podle mě především Vánoce jsou!“

 

Autor: Alexandra Hejlová

Foto: Jaroslav Hauer

 

Komentáře z facebooku