Bonnie Tyler přesouvá své březnové koncerty!

Aktuální situace donutila i producenta Petra Větrovského odložit březnové koncerty zpěvačky Bonnie Tyler. Lístky ale zůstávají v platnosti. Větrovský s Tyler se totiž domluvili na nových termínech. Pražský koncert se místo 29. března uskuteční 2. prosince a příbramský místo 28. března 3. prosince. 

Pandemie koronavidu Covid-19 zasáhla i dlouhé měsíce dopředu plánované akce VDN Promo. Promotér Petr Větrovský tak musel všem fanouškům Bonnie Tyler oznámit smutnou zprávu. Dva březnové koncerty této velšské zpěvačky se přesouvá na začátek prosince.

“Vzhledem k situaci, vzhledem k nařízení vlády České republiky a vzhledem k vaší bezpečnosti dochází k přesunu koncertů legendární Bonnie Tyler,” oznámil Větrovský, který celou záležitost komunikoval přímo s Tyler.

“Celou záležitost jsme konzultovali minulý týden se samotnou Bonnie, kterou situace moc mrzí a s velkou dávkou solidarity hledala několik dní volné termíny v roce, kdy jede světové turné. Rozhodla se, že české fanoušky nemůže zklamat. O to víc, když jsou teď v takové situaci,” dodal Větrovský, který tak koncerty z konce března přesouvá na 2. a 3. prosince. Vstupenky zůstávají v platnosti a zbytek je stále v prodeji.

Ceny vstupenek se pohybují od 690 do 1990 Kč

https://www.ticketstream.cz/vstupenky/bonnie-tyler

Autor: Karolína Tmavá

Foto: Tina Korhonen

Komentáře z facebooku