Premiéra klipu režisérky Evy Toulové – Deštník osamělých

Očekávaný videoklip zpěváka Šimona Pečenky, který vznikl pod režijní taktovkou Evy Toulové-Deštník Osamělých, se představuje v čerstvé premiéře. Nechyběly známé tváře jako Jiří Krampol, Jan Rosák, Alexander Hemala nebo Zuzana Bubílková.

„Videoklip ukazuje unikátní krásu dětského světa, kterou náš hlavní hrdina objevuje skrze kouzelné brýle.“ upřesnila Eva Toulová a dodala: „Natáčení s dětmi bývá náročné, ale měli jsme velké štěstí na Mathiase Lacinu, který toto pravidlo vyvrací a na place byl skvělý.“ V rámci natáčení přiměla režisérka Zuzanu Bubílkovou pomalovat si obličej, Jana Rosáka zahrát si hokej s důchodcovskou holí nebo Alexandra Hemalu projet se na koloběžce.

„Já si to celé moc užila. Nejvíc to, že jsem se mohla zmalovat. To už se mi dlouho neprovedlo. Pak jsem v tom jela domů a užívala si ty pohledy kolem.“ pochvalovala si natáčení Zuzana Bubílková.

V podobném duchu jí notoval i Jiří Krampol: „Bylo to příjemné a rychlé hotové. Evička totiž ví přesně, co po herci chce. A Šimon je dlouholetý kamarád a kolega, prostě výborná kombinace.“

 „Klip jsem si pustil už několikrát a pokaždé v něm objevím něco nového. Nejvíc se mi líbí, že je to minifilm se samostatným příběhem, který slepě nekopíruje Fouskův text, ale jde svou vlastní cestou a přesto k sobě s písničkou dobře ladí. Teď už bude v rukou diváků a posluchačů.“ uvedl zpěvák písně Šimon Pečenka, který si zároveň zahrál i otce hlavního hrdiny.

Intenzivní natáčení klipu písně, ke které napsal hudbu David Freedom Svoboda a otextoval jí Josef Fousek, probíhalo v pražském hotelu Comfort. Videoklip písně Deštník osamělých, ke které napsal hudbu David Freedom Svoboda a otextoval jí Josef Fousek Na klip ukazující krásu dětského světa, ve kterém vystoupila řada hereckých hvězd, se můžete podívat v následujícím odkazu.

Foto: Elen Yermachenko

Komentáře z facebooku