Slováček, Prasková, Drobný, Kraus, Doctor P.P. Ti všichni se sešli na křtu knihy Fakulta strachu v Lázních Fénix!

Před několika málo dny, 4. dubna, se v Praze konal křest knihy, psychologický thriller, z nakladatelství Pragoline – Jindřich Kraus, Fakulta strachu. Lázně Fénix praskaly ve švech. Spousta novinářů a známých osobností byli u toho, když  herečka Simona Prasková,  Felix Slováček, Petr Pečený alias Doctor P.P. a ředitelka lázní Fénix Marta Šuba, pokřtili knižní novinku autorky Cate Contessy!

Šampaňské teklo proudem a hosté se skvěle bavili. Možná proto, že „nebouchalo“ jen tak ledajaké víno, ale francouzské šampaňské exkluzivní značky od Petra Pečeného a Tomáše „Magora“ Doležala (PMP Exclusive, s.r.o.). Hosté si chuť šampaňského velmi pochvalovali. Ovšem, neteklo proudem jen šampaňské, ale rovněž česká TREBITSCH whisky a nechybělo ani Dobré vínko pánů Ivo Hanuska  a Ladislava Milforta. Podávaly se různé pochutiny, například řízečky, kanapky, butikové dortíky.

Každopádně knižní novinka Fakulta strachu, kterou vydalo nakladatelství Pragoline – Jindřich Kraus, bude mít jistě obrovský úspěch, tolik šampaňského snad nikdy v historii na publikaci nepadlo. Na druhou stranu si to tento psychologický thriller mladé a talentované autorky Cate Contessy zaslouží, protože autorka vycházela ze skutečných událostí, které se na fakultě odehrávaly v nedávném čase. Nutno dodat, že obálku knize navrhla a namalovala patnáctiletá neméně talentovaná Sandra Klaudie Krausová a o ilustrace se postarala výtvarnice Alexandra Hejlová.

Sandra Klaudie Krausová autorka obálky

Akce to byla velkolepá. Knihu přišla pokřtít herečka Simona Prasková, Felix Slováček, který přiletěl o den dříve ze Španělska, aby se tohoto křtu mohl zúčastnit, Petr Pečený a ředitelka lázní Marta Šuba, která knihu podpořila a Lázně Fénix se staly hrdým partnerem knihy. To vše za účasti nakladatele a hudebníka Jindřicha Krause (vítěz celostátní soutěže Hlasuj pro.cz 2023) a výtvarnice Alexandry Hejlové v čele s autorkou knihy Cate Contessou.

Které další tváře se na křtu objevily? Gratulovaly takové osobnosti jako například legendární zpěvák Milan Drobný, zpěvák a producent Martin France, scénárista filmů Kájínek, Jan Žižka nebo divadelní hry Sni dál, Marek Dobeš, herečka Jana Vaculíková, herec Tomáš Racek a mnoho dalších vzácných hostů. Nechyběli ani zástupci České televize a Českého rozhlasu. 

 

Kniha je k dostání u všech knihkupců, rovněž přímo v nakladatelství Pragoline – Jindřich Krauswww.jindrichkraus.cz 

Cate Contessa a Jindřich Kraus

Foto: Petr Brodecký

Komentáře z facebooku